خودخواهی، خودبینی، خودپسندی، ... .

باز هم بازی قدرت و باز هم سپر انسانی و بازهم انسانهایی که ساده میبینند و ساده میمیرند. باز تکرار نمایشهای جنگ برای آزادی و باز هم اصلاحات. این کلام شیرین تر از عسل و تلخ تر از زهر و سوزنده تر از گلوله.

به راستی معنی واقعی اصلاخات یعنی چی؟ این چه واژه عجیب و غریبیه که هموطنان من اینقدر به شنیدنش حساس هستند و با شنیدنش سر از پا نمیشناسند و شور همه بدنشون رو فرا میگیره و عقل و منطق رو از اونها دور میکنه. همه چیز فقط برای رسیدن به مقصود، حالا این مقصود چیه و کجاست دیگه هر کسی تعبیر خودش رو داره. ولی همه این برداشتهای متفاوتشون از آزادیو اصلاحات رو فقط با یک کلمه بیان می کنند: اصلاحات.

چرا کسی اینهمه بی بند و باریهای پشت پرده رو نمیبینه؟ چرا کسی داد و ستدهای پشت پرده رو درک نمیکنه؟ چرا همه میگن سیاست خیلی پیچیدست ولی توی همچین مواقعی یادشون میره و همه فکر میکنن عقل کل هستند و همه چیز فقط همینیه که میبینن؟ شما رو به خدا قبل از اینکه چیزی بنویسید و یا بگید کمی بیاندیشید. سوگند که همه زندگی شور و هیجان نیست سوگند که خرد هنوز نمرده است.

آقای موسوی قانون گرا که هنوز انتخابات تموم نشده اعلام پیروزی میکنه و میگه غیر از این باشه تقلب شده!!!!! با این کارش زمینه رو برای درگیری و تحریک احساسات ساده مردم آماده میکنه. اصلا میخوام بدونم مرد ناحسابی کی توی اون روز به تو گفت که برنده شدی؟

آمارگیریهای اینترنتیت؟ که هزاران نفر از طرفداران خودت فقط به اون سایتها مراجعه میکردن؟

اون نوجوونهای زیر سن رای؟

تبلیغاتت در روستا ها و شهرهای کوچیک؟

بدنه نظامی کشور که همه میگفتند به تو رای نخواهند داد؟

روی چه حسابی مملکت رو به گند کشیدی که حالا این همه جوون کشته بدیم و بقیه هم که انگار برق گرفته ها مثل گرامافون فقط یه جمله رو تکرار کنن و برای اثبات حرفشون هر چیزی رو بدون دلیل بگن و توی جامعه باب کنن.

حالا هم خودت و اربابانت نشستین پای میز داد و ستد و تهدید میکنید که اگه دولت بهتون امتیاز نده فلان میکنیم و بهمان میکنیم. هموطنهای ساده من هم که انگار از نا کجا آباد اومدن و جونشون رو میزارن کف دستشون و به آهنگهای شما میرقصن و میمیرن. وای بر تو به خاطر خون اینهمه انسان بی گناه. وای برشما به خاطر اینهه مظلوم نمایی و سوء استفاده از احساسات پاک مردم و جوانان این سرزمین. نفرین بر شما و بر خاندانتان از آن زمان که زاده شدید تا آخر دنیا. شرمتان باد از این بازی با مهره ها شرمتان باد از این سرباز کشی و قلعه گیری و این بازی شطرنج. شرمتان باد از خونهای ریخته شده. ننگ بر شما از امنیتی که از کشورم بربودید، ننگ بر شما هر آیینه که اصلاحات  می نمودید و مردم میفریفتید.

نفرین اهورمزد بر شما و بر امیال کثیفتان که آتش خیانت و کینه و برادر کشی را به جای آتش پاک سرزمینم به جان مردمم انداختید.