روز تولد

سلام.

با وجود اینکه خیلیها از دنیا و زندگی دل پری دارند ولی من یا همه سختیها و نامردمیهایی که تا حالا دیدم و کشیدم باز هم از این فرصت که خداوند بزرگ در اختیار من قرار داده تا بتونم خودم رو شایسته حضور در بهشت و یا لایق جهنم کنم از خداوند سپاس گذارم.

چقدر این حس انتخاب زیباست حتی اگه در این انتخاب هزاران محرک سعی کنند انتخاب من رو به بی راهه بکشونند. ولی باز هم این حس داشتن حق انتخاب زیباست.

خوب بودن یا بد بودن. عاشق بودن یا نبودن. دوست داشتن یا نداشتن. و سخن گفتن.

پس با یک روز تاخیر روز تولدم یعنی دوم خرداد رو به خودم تبریک می گم و به خاطر نعمت زنده بودن و زندگی کردن پروردگار رو هزاران بار شکر می کنم. بار الیهی من رو در این راه سخت و دشوار به خودم و به اهریمن وا مگذار. باشد که فرمانبردار فرمانهای پاکت باشم.

پس با همه وجود فریاد می زنم:

تولدم مبارک

/ 4 نظر / 3 بازدید
ارزو

salam tavalodet mobarak ba tabadol link movafeghi?

ارزو

ميدانم هيچکس ترا به اندازه من ، دوست ندارد و هيچ کس به اندازه من اشک تو در خواب! نمي ترساندش! بگو با من چه کسي هر شب به خوابت مي آيد؟ چه کسي تو را به گريه مي اندازد؟ با من از رويايت بگو و يقين داشته باش عشق من حتي در خواب ...از تو مراقبت ميکند *** من دلم مي‌سوزد... اما تو هيچ نمي داني سوختن چه دردي دارد سلام ممنونم امدی من عاشق فرهنگ ايران اپ کردم خوشحال ميشم از حضور سبزت

مجنون ليلی

سلام دوست عزيزم من آپ کردم به روز شدم چرا ديگه سر نمی زنی باز با نظرات پر محتواتون منو شرمنده کردین همچنان منتظر بازگشتتان هستم و منتظر نوشته های خوبت هستم