احمدی نژاد در دانشگاه امير کبير

سلام.

خسته نباشید می گم به همه دوستان خوب و عزیز.

خصوصا آقا سروش با سایت مفید و پربارشون و رسیدگی به سؤالهای مطرح شده ازشون.

اما امروز می خوام راجع به شرم آور ترین حرکت یه مشت بچه (اینکه گفتم بچه منظورم به معنای واقعی کلمه بود) ننر و لوس در دانشگاه امیر کبیر و در جلوی رئیس جمهور بود.47.gif

بازم خوب شد آقای خاتمی یه مدتی سر کار اومد تا اینها هم یه عرض اندامی بکنن.

رفتار و حرکت این بچه ها در دانشگاه آدم رو ناخودآگاه یاد بچه هایی می ندازه که توی خونه و جلوی پدر و مادر لوس بازی در میارن و پا زمین می کوبن که الا و للا من این رو می خوام یا نمی خوام. یا اگه خواستشون دقیقا مطابق میلیشون انجام نشه جیغ و داد می زنن و دفتر دستک این و اون رو پاره پوره می کنن. البته اون موقع بچه بودن و مامان یا بابا کبریت یا فندک دستشون نمی داد. ولی حالا که هیکلا بزرگ شدن ( و نه عقلا) کبریت و فندک هم توی جیبشون پیدا میشه تا یه چیزهایی رو به جای پاره کردن آتش بزنن. آخه نی نی، تو اگه دلت به این خوش بوده که زمانهای گذشته پاشی بری اینور اونور سر و صدا راه بندازی و یه چند نفری هم دور و برت راه بیفتن و تو هم کلی کیف کنی که بهت می گن اصلاح طلب، ولی حالا نمیتونی و کشور یه کم آروم شده ، زورت گرفته؟14.gif

آخه می خوام بدونم تو از عدالت اجتماعی و غیره به غیر از مد و لباس و چهار پنج تا کلمه قلمبه سلمبه بلغور کردن دیگه چی بلدی.

هیچ میفهمی عدالت یعنی مرغ ، گوشت ، یعنی شکم گرسنه اونهایی که بهشون تلفن میدی و می گیری. آخه من اگه یه زمانی از خودتون نبودم که زورم نمی گرفت. عشق این خونه دانشجویی ها اینه که بشینن و برای سخنرانی فلانی و بهمانی و وبلاگ نویسی برنامه ریزی کنن که چطور می شه فلانی رو فلان کرد و غیره.

اصلان می دونی سیاست یعنی چی؟

از دست بابا مامان تو دهنی نخوردین از دست جامعه خوردین زورتون میاد؟

می خواین بازم با لج رفتن این رو هم عوض کنین؟

بفرما................... ولی یادتون باشه اینبار من دیگه کنار شما نیستم. جلوی شما هستم.( منظورم آدمهایی مثل منه).47.gif

من حتی اگه شبها هم توی خیابون بخوابم دیگه توی اون خونه دانشجوییهایی که توی یخچالش هرچیزی پیدا میشه پا نمی زارم. یه طرف یه نفر دهن دره می کنه و اون طرف دو سه نفر با دوست دخترهاشون حرف می زنن( که البته یا تازه و یا قبلا تور شدن(مخشون رو زدن)) و دارن معنیهای جدید آزادی رو بهشون یاد میدن.

نزار بگم اون فلون فلون شده (؟؟؟؟) پنج شش تا از همین دخترهای بیچاره رو برای تدریس آخرین متون درس آزادی اجتماعی با خودش برد امارات.47.gif

با شماهام برو بچ هم خونه ای. یادون هست یا نه؟

می دونید احساس می کنم تا آخر عمرم از شما و اون آزادیهای مسخرتون حالم بهم می خوره.

انقدر که حاضرم بخاطرش توی اون بسیج (جایی که قبلا اصلا دوستش نداشتم) خدمت کنم تا اراذل و اوباشهایی مثل شما رو تو دهنی بزنه.

آقای (؟؟؟؟) یادته میاد چقدر بهت گفتم روی مخ فلانی را نرو؟ بزار زندگیش رو بکنه؟ با وجود اینکه شوهر داشت یادته چه به سرش آوردی با اون تعاریف دموکراتیکت؟ با اون همه قول و قرار ازدواجت؟ می دونی حالا کجاست احمق؟ مگه میشه ندونی.

جهت اطلاع بقیه می گم: اون طلاق گرفت و بعد از اینکه این آقا پسر در متن اصلاحات حساب تلکش کرد( معنی کاملش رو خودتون حدس بزنید) و باهاش ازدواج نکرد (البته به بهانه تفاهم نداشتن و بعد از سه سال و اندی) اون خودش رو آتیش زد و مرد.

بسه ولش کن

کاش توی این دنیای وا مونده حداقل یه کسی پیدا می شد که حرف آدم رو بفهمه.

47.gif

ولش کن بابا ارزشش رو نداره

اوقات همگی خوش. و روزگار بکام

Pars Nikoo

/ 1 نظر / 4 بازدید